החוויה הראשונה שלי עם נער ליווי

החוויה הראשונה שלי עם נער ליווי

קוראים לי גלית, אני בתולה כן אני מודה אבל אני לא מוכנה להיכנס לשום מיטה ככה סתם. אני נראית די טוב ועדיין אני רוצה ליהנות מהחוויה, כל החברים שהיו לי עד היום לא ענו לי על הצורך המאוד ספציפי הזה. לא רוצה להיות עם כל אחד, יש גבול למה שאני מסוגלת או רוצה לעשות. אפשר ליהנות גם בדרכים אחרות ואם גברים אוהבים נערות ליווי למה שאני לא ארצה בילוי דווקא עם נער ליווי שווה? שואלים אם יש כאלו? בואו ואספר לכם על הפנטזיה שהתגשמה לי עם נער ליווי מדהים שעובד יחד איתן, נערות ליווי מדהימות שיודעות את המוטל עליהן וכל רצונן הוא להגשים גם לכם את הפנטזיות שרצות לכם בראש.

אז כן, קיבלתי לא מעט הצעות בחיים שלי, כל מיני גברים הציעו לי להיות חלק מזה, אבל תמיד שזה היה מגיע לסקס הייתי בורחת. יום אחד זה פשוט קרה, עיינתי באתרי אינטרנט ואיכשהו הגעתי לסרטים כחולים, אני גומרת מהר מהסרטים האלו אבל אז קפצו לי חלונות עם גברים שווים, כן כמו נערות ליווי נערי ליווי שווים במיוחד.

לא היססתי לרגע ועוד לפני שהבנתי מה קורה הוא היה אצלי, גבר מדהים גבוה, מחייך אליי ונושא אותי על כפיו עד חדר השינה שלי. מפשיט אותי בעדינות, מלקק את הגוף שלי מלמעלה ועד למטה…  כמעט קורע את הבגדים מעליי וזה מגרה אותי יותר ויותר..

הוא מבין שאני בתולה וזה לא מונע ממנו לפסק את הרגליים שלי, להעביר ליקוק לוהט ביניהם ולהכניס את הזין שלו במלוא עוצמתו. בתחילה בעדינות ואז באגרסיביות יתרה, וואו זו הייתה תחושה כל כך נעימה לכרוך את הרגליים שלי סביב הישבן המוצק שלו ולהרגיש איך הוא חודר אלי במלוא הכוח. לא עוברות כמה שניות ואני גומרת… זהו אני כבר לא בתולה, אני מרגישה את האורגזמה מציפה אותי… "נו גמרת"? הוא שואל אותי ופורץ בצחוק… הוא יודע שאני לא בתולה יותר.