נערות ליווי אש

נערות ליווי אש

בוודאי יצא לכם, לנשים כמו גם לגברים, לשמוע במהלך החיים שלכם סיפורים מדהימים על שירותי ליווי. כולם מודעים לקיומן של נערות ליווי, כאשר המין הגברי, לפחות מרביתו, יוכל לספר לכם סיפורים שיגרמו לשערות שלכם לעמוד, פשוטו כמשמעו.

האם גם כשבוחרים שירותי ליווי זולים מדי, בדיוק כמו בכל תחום, משלמים אחר כך ביוקר?

הי חברים יקרים,

מה שלומכם היום? מקווה שאתם בראש טוב ומוכנים לשמוע את הסיפור שלי, שרק חכם כבעל ניסיון יכול ללמוד כיצד יש לנהוג.

ובכן, כדאי שקודם כל אציג את עצמי. קוראים לי ערן, שם המשפחה שלי ממש לא חשוב לצורך העניין, ובוודאי שאין לי כל רצון לחשוף אותו בפניכם, שמא מי שמכיר אותי מקרוב יקרא את הסיפור הזה היום, או בעתיד, ויקשר ביני לבין העובדה כי צרכתי במשך המון שנים, ובעצם גם היום אני עדיין לפעמים צורך, נערות ליווי. אני לא חושב שיש לי במה להתבייש, אבל מאידך אני גם מודע לעובדה שמרבית בני האדם מן הישוב נוטים לגנות כל שירותים מיניים שנקנים על ידי כסף, ואני כיום כבר בן שלושים, כאשר במהלך השנתיים האחרונות אני נמצא במערכת יחסים מחייבת, עד כדי כך שהצעתי לא מזמן נישואין לבחירת לבי.

למרות שארוסתי היא אישה מדהימה ביופייה, גם החיצוני וגם הפנימי, ויעידו על כך כל חבריי, ולמרות שהיחסים בינינו מצוינים, אף בהיבט של הסקס, כמו שאמר הסלבס הידוע לכולכם, אייל גולן, לפעמים נמאס לך לאכול כל יום סטייק, ובא לך לאכול היום דווקא פרגיות. אולי זה לא ציטוט מדויק של דבריו, אבל זה היה פחות או יותר רוח הדברים, ובפירוש רש"י נסביר לכם, כי אומנם סטייק נחשב לבשר הכי משובח, שמשול לאישה שלכם, אבל לפעמים בא לגוון את האוכל, משמע לעשות סקס עם נשים אחרות. ויקום הגבר שלא חושב ככה – לא נראה לי שבאמת קיים גבר כזה עלי אדמות.

פתחתי את הסיפור עם הכותרת – האם גם שכשוכרים את השירותים של נערות ליווי הכי זולות, בדיוק כפי שחל בכל רכישה שהיא – האמירה הידועה כי על הזול משלמים אחר כך ביוקר, היא אכן נכונה? אין כל ספק, כי שירותי ליווי עשויים לעלות לא מעט, ובפרט לגברים אלפא כמוני, שהרבו לפקוד את השירותים של נערות ליווי, במצטבר הוציאו הרבה כסף. לעשירים מבינכם, בוודאי אין זה משמעותי, אבל לפשוטי העם, שלא נולדו עם כפית של זהב, ההוצאה הכספית הרבה הזאת בהחלט מכבידה, וזאת הסיבה שהרבה גברים מתפתים ללכת לנערות ליווי שמתמחרות את השירותים שלהן הרבה פחות מאחרות.

כדאי שתפנימו כבר מההתחלה, ללכת לנערות ליווי שזולות יותר מהווה את ההחלטה הכי לא טובה שתעשו. להיות נערת ליווי מצליחה, שכל הגברים חפצים בשירותיה, מחייב אותה בהוצאות כספיות רבות, כמו למשל – איפור איכותי, לבוש אופנתי וסקסי, ציוד משוכלל, ריהוט מפנק, וכיוצא בזאת. אם תשלמו פחות, באופן וודאי גם תקבלו פחות – תפגשו בנערות שסביר להניח חסרות ניסיון, שיביאו אתכם לאיזה חור נידח, בשיכונים של העיר, לעומת שאם תשלמו יותר תזכו ליהנות מאותן נערות ליווי בעלות יותר ניסיון, שיארחו אתכן בבתי מלון מפוארים, כמו גם בדירות דיסקרטיות, מצוידות היטב ומושקעות מאוד.