נערות ליווי מטריפות פרטים חשובים

נערות ליווי מטריפות פרטים חשובים

לא כולם נוהגים לשכור שירותי ליווי, מפאת הבושה או כי הם מסופקים עם חיי המין שלהם. אספנו לפניכם כמה המלצות חשובות, שכדאי שתכירו אותן בטרם תלכו לאותן נערות ליווי.

יש להישמע לקודים של התנהגות ששוכרים שירותי ליווי –

אומנם הבחורות שמספקות שירותי ליווי אינן הפסיכיאטריות או הפסיכולוגיות שלכם, אבל כבודן במקומן מונח, וכל מי מבינכם שצורך את השירותים הללו חייב להישמע לקודים מחייבים של התנהגות אלמנטרית, כמו למשל – עליכם להגיע מגולחים, לאחר מקלחת, ורצוי מבושמים. או לחלופין עליכם להגיע לנערות הליווי אך ורק בשעה שנקבעה מבעוד מועד. שירותי הליווי מהווים מקצוע לכל דבר ועניין, אף עבור מי מבינכם שאינו חושב כך, והזמן של נערות הליווי מתורגם לכסף, כפי שאתם בוודאי יודעים. פעם הקדמתי בחמש דקות, והייתי בטוח שאותה נערת ליווי באילת תקבל אותי מיד כשהגעתי, כי בינינו מה זה חמש דקות לכאן או לכאן? אבל היא עמדה איתנה בשלה, וסירבה לקבל אותי, גם לא דקה לפני, וממש ייבשה אותי בחוץ. כמו שאומרים – עשתה לי בית ספר הבחורה הזאת.

האם שירותי ליווי מאפשרים לכם הכל?

ממש לא. אתם משלמים רק על שירותי ליווי, לא קניתם את הבחורה, זכותה להטיל וטו על פטישים קיצוניים שלכם. חרף הנאמר בתחילת הפסקה, אפשר למצוא כיום נערות ליווי באילת שיסכימו לזרום אתכם, גם כאשר מדובר על דברים חריגים. אני כבר יותר משש שנים נוטה ליהנות משירותי ליווי  – פגשתי הרבה יותר נערות ליווי ששמחו לזרום אתי, ולהגשים את החלומות הכי פרועים שלי, אבל יחד עם זאת – ברור שגם נתקלתי בנערות ליווי שהסתייגו מהפנטזיות שלי, והסכימו לסקס מינורי, עם פה ושם סטיות. הכרתי נערות ליווי אילת שאהבו את כל ההיבט של השליטה, כביכול משחק תפקידים, שבו הן השולטות, או המלכות, ואתם כעבד לרגליהן. הן נוטות לפקוד עליכן לבצע כל מה שהן אומרות, אבל נמנעות מקיום סקס בפועל. יש המון גברים שמחפשים את זה, והעובדה שאישה שולטת בהם, יותר מגרה ומספקת אותם מקיום יחסי מין. חלק מן נשות הליווי השולטות יסכימו לסקס אורלי, ואולי אף יעשו לכם ביד, הכל נתון לבחירתן. הן השולטות והן המחליטות, ואתם שם רק על מנת להישמע לפקודות שלהן. אני גיליתי מניסיוני הרב, שלפעמים כל זה מספק הרבה יותר מסקס. רק מי שהתנסה בזה יכול להבין באמת.