תרגום הפנטזיות למציאות

תרגום הפנטזיות למציאות

שמי דני, ואני בן שלושים. המראה החיצוני שלי בהחלט לוקה בחסר, מה שכמובן מונע ממני למצוא בחורות שוות ביום יום. שמעתי במקרה שיחה של שני בחורים, שנראים פחות או יותר כמוני, שהיו עם נערות ליווי מדהימות והגשימו את החלומות הכי פרועים שלהם. השיחה ששמעתי הפעילה אצלי את כל חמשת החושים, ומכיוון שמזמן לא עשיתי סקס, בטח ובטח שלא עם נערת החלומות, גמרתי אומר לנסות את מזלי, כלומר – לנסות לתרגם את הפנטזיות הכי פרועות שלי לכדי מציאות.

יצרתי קשר עם כמה נערות ליווי, דרך האינטרנט, צפיתי בתמונות שלהן, ולפתע נתקלתי בתמונה של נערת ליווי בקריות , אשר הייתה מושא הערצתי עוד מהימים שלמדי בתיכון, וברור שהיא נשארה רק בגדר מושא הערצה ומעולם לא באמת השגתי אותה.

אין לי מושג איך אזרתי אומץ, אבל התקשרתי אליה מיד. היא אמרה שקוראים לה נדיה, אני משער שזה לא שמה האמתי. השיחה זרמה בקלילות והיה נראה כי החיבור בינינו פשוט נפלא. חשבתי שהיא תציע שניפגש בבית מלון או באיזה צימר יוקרתיים, אבל להפתעתי היא הזמינה אותי לסישיין בתוך דירה דיסקרטית. מעולם לא שמעתי על דירות דיסקרטיות בצפון וממש לא ידעתי למה לצפות. הייתי בטוח שהדירה הדיסקרטית תהיה באזור תעשייה או בפאתי העיר, אבל נדהמתי לגלות שהיא דווקא במרכז העיר, בבניין משותף, ולא היה שום דבר שהסגיר אותה, מה שחיזק את הביטחון העצמי שלי שאף אחד לא ידע שהייתי שם.

השיחה התנהלה בסביבות עשר בבוקר, וקבענו להיפגש בשבע בערב, לשעה של סקס פרוע. אומנם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מלים, אבל במקרה של נדיה אמירה זאת עושה לה עוול. היא נראתה פי מיליון יותר טוב מהתמונה. איך שהגעתי היא ווידאה שאני אחרי מקלחת, ואז שוחחנו כמה דקות, על מנת להפשיר את הקרח ולחמם את האווירה.

אחר כך נכנסנו למיטה, היא ליטפה אותי ברוך, ירדה לי, וגיששה בתאווה כל סנטימטר מהגוף שלי. אין לי מלים לתאר את עוצמת התענוג שחוויתי, בסולם מאחד עד עשר, זה הגיע לעשרים! כל שקל השתלם, מה שאומר שאסור לוותר על חלומות, כי תמיד אפשר להגשים אותם בצורה כזאת או אחרת.